Тэлефоны кол-цэнтра
(даведачная інфармацыя,
вызаў урача на дом):
+375 17 356-06-57(шматканальны ў працоўныя дні)
+375 17 359-42-70 (суботнія і святочныя дні)

Платныя паслугі:
+375 29 176-05-09

Тэлефон
«гарачай лініі»:
+375 25 503-99-93

Тэлефон
«гарачай лініі»
па інфекцыі COVID-19:
+375 29 175-59-87

Тэлефон для пытанняў
па вакцынацыі:
+375 25 500-68-36

  • Установа аховы здароўя
    "21-я цэнтральная раённая паліклініка Заводскага раёна г.Мінска"

    ДАВЕДАЦЦА БОЛЬШ
  • Установа аховы здароўя
    "21-я цэнтральная раённая паліклініка Заводскага раёна г.Мінска"

    ДАВЕДАЦЦА БОЛЬШ

Адміністрацыя

Галоўны ўрач

Галоўны ўрач

Мысліўчык Наталля Якаўлеўна

кабінет 329

час асабістага прыёму:

1,2,3,4,5 чацвер месяца з 8.00 да 13.00

3-я субота месяца з 9.00 да 12.00

Прыёмная галоўнага ўрача – +375 17 231-34-54

Намесніца галоўнага ўрача па медыцынскай частцы

Намесніца галоўнага ўрача па медыцынскай частцы

Плотнікава Валянціна Мікалаеўна

кабінет 331

час асабістага прыёму:

аўторак з 17.00 да 20.00

2-я субота месяца з 9.00 да 12.00

тел: +375 17 347-92-65

Намесніца галоўнага ўрача па медыцынскай экспертызе і рэабілітацыі

Намесніца галоўнага ўрача па медыцынскай экспертызе і рэабілітацыі

Чарнухіна Таццяна Ільінічна

кабінет 228

час асабістага прыёму:

серада з 17.00 да 20.00

1-я субота месяца з 9.00 да 12.00

тел: +375 17 271-14-62

Намесніца галоўнага ўрача па арганізацыйна-метадычнай рабоце

Намесніца галоўнага ўрача па арганізацыйна-метадычнай рабоце

Пуставіт Іна Мікалаеўна

кабінет 321

час асабістага прыёму:

Чацвер з 17.00 да 20.00

4-я субота месяца з 9.00 да 12.00

тел: +375 17 375-06-74

Намесніца галоўнага ўрача па гаспадарчай працы

Намесніца галоўнага ўрача па гаспадарчай працы

Тарасевіч Вераніка Андрэеўна

кабінет 325

час асабістага прыёму:

2-я серада месяца з 8.00 да 12.00

тел: +375 17 234-92-85

Галоўная медыцынская сястра

Галоўная медыцынская сястра

Палякова Ганна Мікалаеўна

кабінет 326

час асабістага прыёму:

5-я субота месяца з 9.00 да 12.00

тел: +375 17 323-32-05

Урач-педыятр раённы

Урач-педыятр раённы

Баярын Людміла Сямёнаўна

кабінет 401

час асабістага прыёму:

панядзелак 8.00-13.00

тел: +375 17 361-92-88

Вядучы юрысконсульт

Вядучы юрысконсульт

Іванчук Святлана Уладзіміраўна

кабінет 319

час асабістага прыёму:

пятніца з 8.00 да 13.00

тел: +375 17 235-92-83

Старшы інспектар па кадрах

Старшы інспектар па кадрах

Рагалевіч Ганна Аляксандраўна

кабінет 323

тел: +375 17 356-54-52

Галоўны бухгалтар

Галоўны бухгалтар

Кісялевіч Ірына Станіславаўна

Вул. Народная 46

Начальніца планава-эканамічнага аддзела

Начальніца планава-эканамічнага аддзела

Канашонак Наталля Яўгеньеўна

Вул. Народная 46

Мы на карце